تکنولوژی نرم‌افزاری بورس اوراق بهادار
چارت قیمتی سهام، طلا، آتی، نقدی، شاخصها
توسط متاتریدر با نام پایلوت رسا
صفحه اصلیمحصولاتپایلوت تحلیلی رسا
MQL
نرم افزار قیمت دهی و تحلیلی بازارهای ایران (پایلوت رسا)

*نرم افزار متاتریدر رسا ،قدرتمند ترین ابزار تحلیلی در بازار ایران را از ما بخواهید.
آخرین اطلاعات بازار در دستان شما خواهد بود، چرا که حرفه ای های بازار با رسا کار میکنند.

نرم افزار متاتریدر چهار(4) رسا آخرین قیمتهای بازار مانند ارزهای رایج، سهام شرکتها، کالا، سکه آتی و نقدی، مثقال طلا و تمامی نمادهای عمومی و تخصصی بورس و بازار تهران را در اختیار شما قرار میدهد. وسعت عملیات این پایلوت آنچنان وسیع است که نمادهای جهانی همچون بیت کوین را نیز در بر میگیرد.
پایلوت نامبرده تمامی اطلاعات را در قالب نمودار تصویری، ساده و قابل درک و به همراه  تمامی امکانات تحلیلی و آموزشی همه و همه را در یک جا عرضه میکند.
همانگونه که ذکر شد پایلوت رسا به روزترین اطلاعات بازار را در تایم فریم های گوناگون، به همراه ابزارها و نرم افزارهای قدرتمند تحلیلی در اختیار شما قرار میدهد ولی امکان  پشتیبانی نرم افزارهای دیگری همچون آدونسگت و داینامیک تریدر را نیز داراست.
با استفاده از این ابزار قدرتمند توانایی پیش بینی آینده بازار و کسب و کار خود را داشته و به پشتوانه آن بهترین واکنشهای مدیریتی را اتخاذ خواهید نمود.
 
محصول یاد شده در دو بسته نقره ای ایگان) و طلایی عرضه میگردد.
بسته نقره ای شامل: قیمت ارزهای رایج بازار جهانی، اونس جهانی، سهام بورس ایران، شاخص های اصلی بورس ایران می باشد
بسته طلایی شامل: کلیه نمادهای بسته نقره ای به همراه سکه های آتی بورس، سکه و آبشده (نقدی و فردایی بازار)، طلا، ارزها به ریال،  کلیه شاخص های بورس و برخی نمادهای اختصاصی جهانی همچون بیت کوین به دلار و یورو ....... همچنین امکان معامله مجازی و  استفاده از اندیکاتورهای ادونس گت و داینامیک تریدر موجود در سایت رسا
 
-جهت  دریافت اطلاعات بیشتر و نحوه استفاده از پایلوت رسا به این لینک مراجعه فرمایید.

*روبات اطلاع رسان و تحلیلگر رسا، رباتی قیمت ده و تحلیلگر است که اطلاعات مورد نیاز شما در بازارهای تجاری مانند سکه، مثقال، سهام و سایر نمادهای جهانی را بر روی آپلیکیشن تلگرام و با سرعتی باور نکردنی فراهم میکند . دسترسی به این ربات از مسیرآدرس t.me/Rasa_Bot مقدور بوده  و استفاده از آن بسیار ساده میباشد. توضیحات مکمل در خود ربات قابل دسترس میباشند.
 
لینک مفید دو: ثبت نام پایلوت رسا
لینک مفید سه: سوالات متداول