تکنولوژی نرم‌افزاری بورس اوراق بهادار
چارت قیمتی سهام، طلا، آتی، نقدی، شاخصها
توسط متاتریدر با نام پایلوت رسا

اطلاعات ثبت نام را وارد کرده‌ام، ولی نرم افزار وصل نیست و نمادهای بورس را نمیبینم

به قسمت پایین نرم افزار سمت راست دقت کنید
شکلی مطابق شکل زیر مشاهده می‌شود که وضعیت سرور نام دارد

FAQ4
درصورتی که این قسمت را مشاهده نمی‌کنید، به منوی View در نرم افزار رفته و آیتم Status Bar را روشن نمایید

FAQ4 2
  - درصورتی که شکل وضعیت سرور شما مطابق با شکل فوق باشد و عدد کنار آن درحال تغییر باشد، نرم افزار به سرور متصل است. در صورتی که نمادهای بورس مشاهده نمی‌شود بر روی پنجره Market Watch (بررسی بازار) کلید راست ماوس را زده و از منوی ظاهر شده Show All (نمایش همه) را انتخاب نمایید.

FAQ2

اگر باز هم نمادهای بورس مشاهده نمی‌شود، سرور را اشتباه وارد کرده‌اید. به منوی File و سپس Login to Trade Account رفته و مشخصات سرور را مطابق ایمیلی که برای ثبت نام برای شما فرستاده شده است، وارد نمایید.

FAQ3 1FAQ3 2

  - در صورتی که در کنار وضعیت سرور عبارت No Connection یا Common Error نوشته شده است، یا مشکل از اینترنت و اتصال شما است و یا اطلاعات سرور را اشتباه وارد کرده‌اید. به منوی File و سپس Login to Trade Account رفته و مشخصات سرور را مطابق ایمیلی که برای ثبت نام برای شما فرستاده شده است، وارد نمایید. در صورتی که باز هم ارتباط برقرار نشد، سرورهای دیگری که به ایمیل شما فرستاده شده است را امتحان کنید.
  - درصورتی که در کنار وضعیت سرور عبارت Invalid Account نوشته شده است، شناسه ورود یا پسورد خود را اشتباه وارد کرده‌اید. به منوی File و سپس Login to Trade Account رفته و شناسه ورود و کلمه عبور را مطابق ایمیلی که برای ثبت نام برای شما فرستاده شده است، وارد نمایید. توجه داشته باشید که کلمه عبور به حروف کوچک و بزرگ حساس است و دقیقا میبایست مطابق با ایمیلی که برای شما فرستاده شده است وارد گردد.کاربران گرامی

شرکت رسا کارگزاری نمی‌باشد و هیچگونه فعالیتی در خرید و فروش سهام و یا تحلیل و معاملات سهام ندارد
شرکت رسا تنها ارائه دهنده چارت سهام در نرم‌افزار متاتریدر می‌باشد که ارائه چارتهای سهام کاملا رایگان و بدون اخذ هزینه می‌باشد
پایلوت طلایی رسا که شامل هزینه می‌باشد، شامل چارتهای اضافه‌تر مانند نمادهای بورس کالا و ... می‌باشد.