تکنولوژی نرم‌افزاری بورس اوراق بهادار
چارت قیمتی سهام، طلا، آتی، نقدی، شاخصها
توسط متاتریدر با نام پایلوت رسا
صفحه اصلیآموزشمهندسی زمان_قیمت (بازار مالی)

توضیحاتی راجع به مهندسی زمان-قیمت در بازارهای مالی (پیشرفته)
Engineering of "Price - Time" in the financial markets

مهندسی زمان-قیمت ابزاری قوی و تواناست، که شامل محاسبات زمانی و قیمتی در بازارهای مالی و امواج می گردد. با استفاده از این روش ما توانایی تشخیص زمان و قیمت شروع و یا پایان یک ترند را با دقتی بسیار بالا خواهیم داشت. چرا که امکان برآورد خطای عملیاتی و محاسباتی بخشی از این ساختار میباشد تا با دقت بسیار بالا اهداف معاملاتی مان شناسایی شوند.

مهندسی زمان و قیمت تقریبا تمامی تکنیکهای  کاربردی جهت شناسایی و محاسبه امواج را فراهم میآورد، لذا نواقص امواج الیوت، تکنیکهای پرایس اکشن(فاقد زمان)، الگوهای کلاسیک و هارمونیک و غیره را در بستر قوانینی ساده بر طرف میسازد  و در انتها امکان رسم گراف و ابعاد زمان قیمتی بازار در آینده مورد نظرمان را ایجاد میکند.

زمان شروع، انرژی (شدت)، حدود حرکتی  و جهت در بازار جزو ارکان محاسباتی و نتیجه تمام تلاشهای ما در جهت رسیدن به امن ترین و به صرفه ترین موقعیت در ترید یا معاملات بوده است. روش (متد) یاد شده شامل تمامی موارد بوده لذا شما می توانید زمان و قیمت ورودی، همچنین انرژی نهفته در بازار را قبل از بوجود آمدن نمودار آن تحلیل و گراف آن را ترسیم نمایید.

خلاصه سازی هنر است و سعی من بر این بوده که این مهم همیشه راهنمایم باشد.

 

 

محقق، طراح و تدوین گر دوره

مهندس مسعود جعفری

مدیریت شرکت راهبر سرمایه آسیا (رسا)

یکم بهمن ماه 1398

 

لینکهای وابسته: الگوی جامع هارمونیک، سر فصل آموزشی الگوی جامع (فراگیر) هارمونیک، سر فصل آموزشی مهندسی زمان/قیمت، کارگاه آموزشی مهندسی زمان/قیمت

کاربران گرامی

شرکت رسا کارگزاری نمی‌باشد و هیچگونه فعالیتی در خرید و فروش سهام و یا تحلیل و معاملات سهام ندارد
شرکت رسا تنها ارائه دهنده چارت سهام در نرم‌افزار متاتریدر می‌باشد که ارائه چارتهای سهام کاملا رایگان و بدون اخذ هزینه می‌باشد
پایلوت طلایی رسا که شامل هزینه می‌باشد، شامل چارتهای اضافه‌تر مانند نمادهای بورس کالا و ... می‌باشد.